Dla rodziców

Dla rodziców

Organizator

Firma Akademia Sportu Michał Maliszewski, która jest organizatorem obozów desygnowanych „Kuźnia Piłkarska” swą działalność szkoleniową oraz turystyczną (treningi, wycieczki, obozy, zielone szkoły, etc.) prowadzi na podstawie wpisu do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod numerem 2056. Przedmiot działalności: organizator turystyki. Zasięg terytorialny wykonywanej działalności na: organizowanie imprez turystycznych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, w tym imprez zagranicznej turystyki przyjazdowej. Dodatkowo firma posiada wykupioną gwarancję ubezpieczeniową-turystyczną, która również jest zgodnie ze stanowiącym prawem warunkiem niezbędnym do organizacji ww. imprez turystycznych.

Urząd kontrolujący

Wszystkie nasze obozy zgłaszane są do odpowiednich instytucji państwowych nadzorujących tego typu placówki – spełniamy wszystkie wymogi prawne. Współpracujemy z ośrodkami w pełni przystosowanymi do organizacji ciekawych, bezpiecznych obozów. Każdy obóz zgłaszany jest do Urzędu Kontrolującego, czyli Kuratorium Oświaty. Z satysfakcją informujemy, że nigdy nie było żadnych zastrzeżeń, co do ich przebiegu. Wręcz przeciwnie, często spotykaliśmy się z uznaniem za rzetelność w przygotowaniu obozów.

Ubezpieczenie

Wszyscy uczestnicy naszych obozów zostają ubezpieczeni przez naszą firmę. Nie ma potrzeby dodatkowego ubezpieczenia.

Wyżywienie

W czasie trwania naszych obozów zapewniamy pełne wyżywienie. 3 posiłki dziennie + podwieczorek. Wszystkie posiłki ustalane są z organizatorem obozu, tak, by dobór posiłków oraz racje żywieniowe były adekwatne do charakterystyki grupy oraz obozu. Menu jest układane wg. naszych wytycznych.

Woda pitna

Uczestnicy obozów piłkarskich w ramach projektu Kuźnia Piłkarska nie muszą zabierać ze sobą własnej wody pitnej, gdyż organizator zapewnia ją.

Transport

Współpracujemy tylko z przewoźnikami gwarantującymi usługi najwyższej jakości. Biorąc pod uwagę komfort jazdy, postoje podczas przejazdu dostosowane są do potrzeb dzieci i młodzieży.

Miejsce wyjazdu i przyjazdu

Miejsce wyjazdu i przyjazdu grupy to Warszawa/

Dojazd na własną rękę

Mogą Państwo osobiście przywieźć dziecko na obóz. Transport osobisty nie pomniejsza kosztu związanego z obozem.

Dokumenty potrzebne do wyjazdu na obóz

a. karta obozowa
b. regulamin
c. zgoda Rodo

Sprzęt sportowy

Każdy uczestnik naszych obozów zostaje wyposażony w wysokiej jakości ubiór treningowy desygnowany naszymi logotypami. W skład pakietu treningowego wchodzą koszulki treningowe, spodenki treningowe, getry treningowe.

Piłki nożne

Na obozy organizowane w ramach projektu „Kuźnia Piłkarska” nie ma potrzeby zabierania swoich piłek, gdyż organizator je zapewnia.

Pakiet biurowy

Każdy uczestnik zostanie wyposażony również w pakiet „biurowy”, który będzie niezbędny podczas licznych odpraw szkoleniowych.

Certyfikaty

Udział w obozie szkoleniowym zostanie poświadczony certyfikatem-dyplomem, który zostanie wydany ostatniego dnia obozu.

Nagrody

Podczas obozu będą prowadzone wewnętrzne klasyfikacje uwzględniające podział na kategorie wiekowe. Zwycięstwa w konkursach praktycznych i teoretycznych będą nagradzane okolicznościowymi pucharami.

Fotorelacja

Każdego dnia obozu na naszym fanpage facebookowym będzie zamieszczana obszerna galeria zdjęć.

Videorelacja

Ostatniego dnia obozu opublikujemy film z naszych piłkarskich zmagań.

Pakiet promocyjny

Rodzicom naszych podopiecznych proponujemy skorzystanie z pakietów promocyjnych. Zniżka przysługuje rodzicom, którzy:

 • po raz kolejny zapiszą swoje dzieci na nasz obóz organizowany w ramach projektu „Kuźnia Piłkarska”,
 • zapisują na nasze obozy więcej niż jedno dziecka,
 • zapiszą i opłacą udział dziecka przed wyznaczonym terminem.

Pakiet dodatkowy

Pakiety dodatkowe są propozycją dla tych rodziców, którzy chcieliby wzbogacić rodzinne zasoby o świetną pamiątkę z wyjazdu dziecka na obóz.

 • Pierwszy pakiet to zakup 100 specjalnie dedykowanych zdjęć z udziału dziecka w licznych atrakcjach obozowych.
 • Kolejny pakiet to zakup filmu video, który tworzymy i montujemy podczas obozu. Film zawiera fragmenty z udziałem dziecka w treningach, warsztatach, odprawach oraz innych zajęciach.

Zarówno zdjęcia, jak i materiał video przekazywany jest uczestnikowi ostatniego dnia obozu.

Leki

Dzieci nie mogą posiadać lekarstw przy sobie. Lekarstwa wraz z napisanym imieniem i nazwiskiem oraz dawkowaniem należy zapakować w małą torebkę i przekazać opiekunom przed wyjazdem. Dopilnujemy, aby dziecko brało lekarstwa w odpowiednim czasie.

Odwiedziny rodziców

Nie przewidujemy odwiedzin dzieci przez rodziców.  Zapewniamy świetną opiekę pedagogiczno-trenerską. Dzieci, których rodzice nie mają możliwości odwiedzin, będą czuły się niekomfortowo, widząc kolegów i koleżanki do których przyjeżdżają rodziny.

Telefony, smartfony i inne urządzenia RTV

Na obóz dzieci mają prawo zabrać telefony komórkowe lub inny sprzęt RTV. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zagubione rzeczy. Telefony komórkowe są zbierane uczestnikom obozu i wydawane raz na 2-3 dni. Przy czym dziecko, które ma potrzebę skontaktowania się z rodzicami, oczywiście zawsze taką możliwość otrzyma.

Wyposażenie obozowe

Sprzęt treningowy

 • Poza sprzętem treningowym, który otrzyma każdy uczestnik naszego obozu należy zabrać ze sobą m.in. 1 komplet własnego dowolnego sprzętu treningowego
 • Dres treningowy
 • Obuwie do gry na boisku naturalnym
 • Obuwie do gry w sali
 • Ortalion
 • Ochraniacze

Rzeczy na basen

 • Kąpielówki
 • Czepek
 • Klapki gumowe szybkoschnące

Dokumenty

 • Legitymacja szkolna

Inne

 • przybory higieniczne (w tym dwa małe ręczniki)
 • Mały plecak
 • Przybory do pisania, notowania

Facebook

Zapraszamy do odwiedzin naszej strony na facebooku. Znajdziecie tam Państwo m.in. najświeższe informacje dotyczące naszych inicjatyw, relacje z zorganizowanych obozów, etc.

Kieszonkowe

Umowna wysokość kieszonkowego to 50 zł.

Rachunki

Do każdej wpłaty dokonanej z tytułu udziału dziecka w obozie otrzymacie Państwo rachunek. Dane do rachunku należy przynieść na zbiórkę przed wyjazdem.

Dopłaty do obozów

Nasza oferta nie zawiera żadnych ukrytych kosztów. W ramach ceny dzieci otrzymują dostęp do całego programu obozu, wszystkich atrakcji ośrodka, oraz pracę wychowawczo-szkoleniową. Dzieci mają zagwarantowane całodzienne wyżywienie oraz dostęp do napoi.

Koszt

Koszt obozu zawiera wszystkie opłaty związane z transportem, zakwaterowaniem, wyżywieniem, opieką kadry trenerskiej, pedagogicznej oraz medycznej, ubezpieczeniem NNW i programem.

Zebranie informacyjne

Przed każdym obozem organizowane są zebrania informacyjne, na które zapraszani są rodzice zapisanych na obóz dzieci. Na zebraniach rodzice dowiadują się o wszystkich najważniejszych informacjach dotyczących wyjazdu dziecka na obóz. Zebrania to również świetna okazja do tego, by rodzice poznali pełną kadrę trenerską i usłyszeli odpowiedzi na wszystkie nurtujące ich pytania. Na zebraniu rodzice proszeni są o przekazanie:
– kart obozowych
– zgody Rodo
– regulaminów

Zapisy

Dzieci można zapisywać na obóz osobiście u trenera – Michała Maliszewskiego, bądź drogą telefoniczną (nr telefonu w dziale kontakt). Równolegle w celu zapisu dziecka na obóz niezbędne jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na naszej stronie. Potwierdzeniem rezerwacji jest przekazanie karty uczestnika obozu, oraz wpłacenie zaliczki.